Na personalistickom trhu od roku 1991

Dlhodobá brigáda v sklade vo Svätom Jure. Zmeny si vyberáš podľa svojich možností. Platíme 7 €/h. Nepotrebuješ prax, všetko ťa naučíme.

Miesto práce:
Svätý Jur
Platové ohodnotenie:
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáte brigádu priamo vo Svätom Jury, kde by ste si mohli dobre zarobiť a získať skúsenosti s prácou v sklade? Ozvite sa nám, hľadáme pracovníkov do skladu.

Tvoja náplň práce:
- manipulacia s tovarom v sklade
- kontrola neporušenosti tovaru od zvozu

Dáme ti mzdu 7€/brutto a pracuješ od pondelka do piatka od 14:00 - 20:00
- práca vhodná pre mužov
- dlhodobá brigáda vhodná aj pre študentov
- týždenné vyplácanie
- dobrý kolektív
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzická zdatnosť
- ochota a chuť pracovať
- zodpovednosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Nikola Klačanová
Mám záujem o Dlhodobá brigáda v sklade vo Svätom Jure. Zmeny si vyberáš podľa svojich možností. Platíme 7 €/h. Nepotrebuješ prax, všetko ťa naučíme.