Na personalistickom trhu od roku 1991

Ponuka, ktorá ti naštartuje kariéru - administratívny pracovník (skrátený úväzok)

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
775€/brutto + finančný príspevok 5,85€
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš prácu v administratíve? Si komunikatívna/y a zodpovedná/ý? Tak toto je ponuka pre teba, ozvi sa nám, ponúkame prácu pre pomocného administratívneho pracovníka a výpomoc na recepcii centrály v Bratislave. Práca je na skrátený úväzok a po dohode s nadriadeným si môžete zmeny rozložiť podľa vášho rozvrhu.

Náplň práce:
- jednoduchá administratíva na oddelení
- evidencia pošty a preberanie zásielok
- zastupovanie na recepcii, vítanie hostí/návštevy
- triedenie zložiek, vypracovanie rôznych reportov
- komunikácia s inými oddeleniami

Práca je na skrátený úväzok 20hod. týždenne.
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie v priateľskom tíme
- Finančný príspevok na stravu - 5,85 €
- Práca na skrátený pracovný pomer - 20hod. týždenne a rozdelenie hodín je možné dohodnúť
- Ponuka je vhodná pre absolventa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Ukončené SŠ vzdelanie s maturitou, výučným listom
- Užívateľská úroveň MS Office
- Ovládanie NJ alebo AJ úroveň B1
- Čistý výpis registra trestov
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Ondrijová Katarína
Mám záujem o Ponuka, ktorá ti naštartuje kariéru - administratívny pracovník (skrátený úväzok)