Na personalistickom trhu od roku 1991

Si časovo flexibilný(á) a hľadáš jednoduchú brigádu?Tak neváhaj reagovať na našu ponuku.

Miesto práce:
Okres Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
7,00 €/ hod., mzda za nočnú zmenu 8,72 € / hod.
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Brigáda na výrobnej linke - montážne a pomocné práce pri kompletizácii riadiacich systémov. Charakter práce vhodný aj pre mužov, aj pre ženy. Potrebné riadiť sa pracovnými postupmi, inštrukciami a nariadeniami nadriadeného. Pracuje sa na 2 zmeny. V prípade záujmu je možné pracovať aj nočné.
Výhody:
- odmena za nočnú zmenu 8,72€/hod. brutto
- výplata k 15. dňu v mesiaci na účte
- možnosť záloh
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Požiadavky:
- hľadáme uchádzačov, ktorí sú ochotní pracovať v prípade potreby aj na 3 zmeny, ale nie je to podmienka
- vek minimálne 18 rokov
- manuálna zručnosť
- práca v stoji
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Chorvátová Zuzana
Mám záujem o Si časovo flexibilný(á) a hľadáš jednoduchú brigádu?Tak neváhaj reagovať na našu ponuku.