Na personalistickom trhu od roku 1991

TOP ponuka v sklade v Rači. Pracuj ako skladník so mzdou 1150€ + stravný lístok 6,37€ a voľné víkendy!

Miesto práce:
Rača
Platové ohodnotenie:
1150€ brutto, príspevok na dopravu 20€ + finančný príspevok na stravu 6,37€/Deň
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti? Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť priamo v Bratislave, tak nás neváhajte kontaktovať!

Náplň práce:
- vyhľadávanie krabíc a dokumentov podľa objednávok
- vyhľadávanie a zakladanie krabíc podľa lokácií
- pomoc vodičom pri nakladaní a vykladaní materiálu a krabíc z kamiónov
- manipulácia s paletami pomocou paletových vozíkov
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadených

Pracovná doba:
- pondelok až piatok od 7:00 - 16:00 / 8:00 - 17:00
- práca na TPP
- príspevok na dopravu 20€/mesiac
- voľné víkendy
- finančný príspevok na stravu
- práca je vhodná aj pre absolventa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- čistý register trestov (výpis si vybavíte na každej pošte)
- vek 18+
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lapin Alexandra
Mám záujem o TOP ponuka v sklade v Rači. Pracuj ako skladník so mzdou 1150€ + stravný lístok 6,37€ a voľné víkendy!