Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáme nového parťáka do tímu skladníkov vo Svätom Jure. Týždenné vyplácanie, super kolektív a voľné víkendy!

Miesto práce:
Priemyselná 3
Platové ohodnotenie:
820 + odmeny
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu v čistom sklade, kde by ste nemuseli riešiť víkendové a nočné zmeny? Ozvite sa nám, hľadáme záujemcov o prácu baliča tovaru v sklade Svätý Jur.

Náplň práce:
- balenie a manipulácia s tovarom
- pickovanie tovaru (balienie podľa objednávok)

Pracovná doba pondelok až piatok - nutnosť odpracovať 8 hodinovú zmenu
- odmeny na mesačnej báze
- voľné víkendy
- zabezpečené školenie v prvý deň nástupu

Mzda 820€ brutto pri odpracovaní fondu 164 hodín/mesiac + výkonnostné ohodnotenie
Po odpracovaní 3 mesiacov bonus do výšky 150 €
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- čistý register trestov
- 18+ rokov
- schopnosť odpracovať pracovný fond
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Katarína Ondrijová
Mám záujem o Hľadáme nového parťáka do tímu skladníkov vo Svätom Jure. Týždenné vyplácanie, super kolektív a voľné víkendy!