Na personalistickom trhu od roku 1991

Začni tvoriť svoju kariéru ako asistent predaja v Šahách

Miesto práce:
Šahy
Platové ohodnotenie:
8,25 €/h + zákonné príplatky + stravný lístok
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme šikovného človeka s ambíciami, ktorý sa nebojí viesť skupinku ľudí. Jedná sa o prácu v obchodnom reťazci v Šahách. Práca je na dve zmeny.
Ak máš dobré komunikačné zručnosti tak neváhaj a pošli svoj životopis. Výhodou je, že môžeš nabrať nové skúsenosti a prestúpiť do kmeňového stavu.
Náplň práce: organizácia konkrétnej pracovnej zmeny, práca na predajnej ploche, práca v sklade predajne.
- práca na dve zmeny (možnosť sa dohodnúť s nadriadenými),
- stravné lístky vo výške 4,85 €,
- možnosť kariérneho postupu, prípadne prestup do kmeňového stavu.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- potravinársky preukaz,
- bezúhonnosť,
- schopnosť viesť a kontrolovať skupinku ľudí.
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szabóová Kinga
Mám záujem o Začni tvoriť svoju kariéru ako asistent predaja v Šahách