Na personalistickom trhu od roku 1991

Získajte novú prácu iba na rannú zmenu v Seredi ako skladník s príspevkom 10€/deň na dopravu!

Miesto práce:
Sereď
Platové ohodnotenie:
od 7,89+ zákonné príplatky + 4,85 eur SL
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš možnosť dobre si zarobiť a 3 zmeny ti vyhovujú? Potom hľadáme práve teba! Ponúkame skvelé mzdové ohodnotenie a príjemné pracovné prostredie. Pridaj sa k nám a buď súčasťou nášho tímu!

Tvojou úlohou bude :

- dodávanie a odoberanie prázdnych paliet
- prijímanie po prípade vykladanie nákladných áut
- dopravenie hotových paliet na príslušné miesto pomocou nízkozdvižného vozíka
- práca vhodnejšia pre mužov
- Príspevok na dopravu 10€/deň
- Stabilná a medzinárodná spoločnosť
- Práca iba na 1 zmenu 7:00 - 14:30
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Pre absolventov, nepotrebujete skúsenosti
- Môžeš prísť aj na bicykli alebo peši
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
oprávnenie na NZV
Nutná vlastná doprava
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Mirtová Janette
Mám záujem o Získajte novú prácu iba na rannú zmenu v Seredi ako skladník s príspevkom 10€/deň na dopravu!