Na personalistickom trhu od roku 1991

Miluješ autá? Staň sa súčasťou ich tvorby ako operátor výroby!

Miesto práce:
Lučenec
Platové ohodnotenie:
mzda až do výšky 1500 €/ brutto - od 4,2€/hod +30% variabilná zložka + dochádzkový bonus 150€ + zákonné príplatky
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máte záujem o prácu v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti? Ozvite sa nám - ponúkame prácu aj pre absolventov a uchádzačov bez skúseností s automobilovým priemyslom. Čaká na vás nástupný bonus aj 13. plat.

Náplň práce:
- obsluha a nastavenie stroja podľa stanovených parametrov
- kontrola kvality vyrobených dielov
- práca v stoji

Práca na 3 zmeny - od pondelka do piatku - víkendy voľné
- variabilná zložka vo výške 30% (176€ brutto/ mesiac)
- dochádzkový bonus 150€ brutto / mesiac
- 13. plat
- vstupný bonus vo výške 500€ 300€ vyplatených po skúšobnej dobe, 200€ vyplatených po ďalších odpracovaných 3 mesiacoch)
- bonus za odporučenie známeho vo výške 400€ ( podmienky získania sú rovnaké ako pri vstupnom bonuse)
- vhodné pre ženu aj muža
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- práca nevhodná pre astmatikov a alergikov
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Žigová Patrícia
Mám záujem o Miluješ autá? Staň sa súčasťou ich tvorby ako operátor výroby!