Na personalistickom trhu od roku 1991

Čas zmeniť zamestanie? Pridaj sa do tímu operátorov výroby v Nitre - do práce ťa odvezieme zo smeru Nové Zámky aj Vráble!

Miesto práce:
Nitra - Krškany
Platové ohodnotenie:
900€ - 1000€
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte si stabilnú prácu na 3 zmeny? Hľadáme zručných operátorov do závodu v Nitre! Pošli nám svoj CV a staň sa súčasťou tímu, ktorý vyrába automobilové komponenty :)

Náplň práce:

• obsluha lisov
• kontrola kvality
• montáž komponentov

pracuje sa na 3 zmeny - ranná/poobedná/nočná
• mzda na čas
• práca v stabilnej spoločnosti
• zaučenie na pozíciu
• dobrá dostupnosť MHD - zástavka sa nachádza v tesnej blízkosti firmy
• zvozová doprava zo smeru Nové Zámky a Vráble
• príplatky
• výkonnostný bonus
• závodné stravovanie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• min. vek 18 rokov
• spoľahlivá dochádzka
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Mám záujem o Čas zmeniť zamestanie? Pridaj sa do tímu operátorov výroby v Nitre - do práce ťa odvezieme zo smeru Nové Zámky aj Vráble!