Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáme talentovaných VŠ študentov na pozíciu Financial a Data Analyst - pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou úspešného príbehu!

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
7,28 € / hod. + príplatky
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáš si dlhodobú brigádu počas štúdia na VŠ? My hľadáme študentov s analytickým myslením a dobrou angličtinou na pozíciu Financial and Dtata Analyst! Získaj cenné skúsenosti už počas štúdia v medzinárodnej spoločnosti a pracuj v mladom dynamickom tíme :)

Čo budeš robiť?

• podpora finančného oddelenia
• reporting
• analýza dát
Čo ponúkame?

• možnosť získať skúsenosti a prax
• možnosť občasného HO (po zaškolení)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Čo požadujeme?

• životopisy prosím posielať v anglickom jazyku
• študent VŠ (zameranie na IT a financie výhodou, nie podmienkou)
• logické a analytické myslenie
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Mám záujem o Hľadáme talentovaných VŠ študentov na pozíciu Financial a Data Analyst - pridaj sa k nášmu tímu a staň sa súčasťou úspešného príbehu!