Na personalistickom trhu od roku 1991

Operátor v elektrovýrobe. Bez nočných zmien. Nová Dubnica

Miesto práce:
Nová Dubnica
Platové ohodnotenie:
Možnosť zárobku 1157€/mesiac/brutto. Základná mzda 1000€ + variabilná zložka 60€ + dochádzkový bonus 40€ + príspevok na dopravu do 57€
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Už žiadne nočné zmeny! Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte ako operátor elektrovýroby v dvojzmennej prevádzke v Novej Dubnici.

Aká pracovná náplň Vás čaká?
- Príprava kabeláže
- Ručná montáž komponentov
- Osádzanie konektorov

Nemáte skúsenosti? Nevadí. Na pracovnú pozíciu Vás zaškolia trpezliví kolegovia.

Miesto výkonu práce: Nová Dubnica
- Atraktívna mzda až 1 157 € mesačne v hrubom (základná mzda 1 000 € + variabilná zložka 60 € + dochádzkový bonus 40 €+ príspevok na dopravu od 37 do 57€/mesačne)
- Pravidelné kvartálne odmeny
- Príspevok na dopravu do práce až do výšky 57 € mesačne
- Stabilné zamestnanie v spoľahlivej spoločnosti
- Dvojzmennú prevádzku bez nutnosti pracovať v noci
- Možnosť zaškolenia pre začiatočníkov aj skúsenejších
- Moderné a čisté pracovné prostredie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovednosť
- jemná motorika
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Petrášová Denisa
Mám záujem o Operátor v elektrovýrobe. Bez nočných zmien. Nová Dubnica