Ponuka služieb zamestnávateľom

Skupina INDEX NOSLUŠ sa zameriava na riešenie personálnych projektov pre spoločnosti v rôznych odvetviach v rámci celej SR. Na Slovensku poskytujeme klientom priemerne štyritisíc agentúrnych zamestnancov denne a sprostredkujeme ročne stovky zamestnancov do trvalého pracovného pomeru.

 

Skupina INDEX NOSLUŠ

Materská spoločnosť INDEX NOSLUŠ zoskupuje tieto spoločnosti:

IN SERVICES

IN PRODUCTION

IN OPERATION.

 

Špecialistom pre personálny lízing je spoločnosť INDEX NOSLUŠ, ostatní členovia skupiny sa venujú rôznym typom projektov v rámci skupiny. Na tieto projekty využívame rôzne druhy pracovných pomerov a možností v zmysle legislatívy t.j. personálny lízing, brigádnický servis na základe dohôd vykonávaných mimo pracovného pomeru a sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

 

Naše špecializácie

Slovenský trh je relatívne malý, aby sme sa mohli špecializovať len na jeden segment. Preto máme projektové tímy na tie najväčšie a najdôležitejšie odvetvia na Slovensku:

 

LOGISTIKA NOSLUŠ

ODPOČTY NOSLUŠ

RETAIL NOSLUŠ

INVENTÚRY NOSLUŠ

HORECA NOSLUŠ

VÝROBA NOSLUŠ

INÉ ODVETVIA (Telekomunikácie, Call centrá, Finančné inštitúcie)

 

Už niekoľko rokov si uvedomujeme výhody špecializácie. Špecializácia neznamená len mať    v každom momente dostatok ľudí z daného odvetvia. Je to hĺbková znalosť problematiky daného segmentu. A následné nastavenie štruktúry a procesov tak, aby fungovali efektívne a zároveň uspokojili špecifické požiadavky klienta.

 

Naša vízia

Vízia skupiny IN je vyššia forma personalistky "Personalistika 2.0.". Dodanie zamestnancov na konkrétnu prácu je vlastne len dodanie komodity. Chceme našim klientom ponúknuť viac pridanej hodnoty, nielen dodať ľudí. Preto sa o klienta zaujímame komplexne v rámci našich špecializácií.

Informácie
Centrála spoločnosti:
02 / 4910 9322
Napíšte nám
Kontakty na pobočky:

Naši klienti

Referencie