Na personalistickom trhu od roku 1991

Služby personálnej agentúry

Spoločnosť INDEX NOSLUŠ pôsobí na trhu personalistiky od roku 1991.

Spolupracujeme so strednými a veľkými spoločnosťami a naše portfólio služieb neustále rozširujeme.


  Certifikovaný systém manažérstva kvality  podľa noriem radu ISO 9000

  Zakladajúci člen Asociácie personálnych agentúr

  Sieť pobočiek na území SR a ČR


Pozrite si videoprezentáciu o našej spoločnosti

Pozrite si videoprezentáciu o našich produktoch


Obráťte sa na nás v prípade potreby navýšenia personálnych kapacít. Sme Vaším externým kolegom, ktorý Vám pomôže s riešením personálnych otázok, prostredníctvom služieb:

PERSONÁLNY LEASING – DOČASNÉ PRIDELENIE ZAMESTNANCOV

Zabezpečenie dostatočného počtu pracovníkov pri termínovaných zákazkách alebo v čase, keď potrebujete dočasne zvýšiť stav Vašich pracovníkov.

Pracovník zamestnaný na personálny leasing je zamestnancom našej spoločnosti a k Vám je dočasne pridelený v zmysle platnej legislatívy.


POSKYTOVANIE SLUŽIEB PROSTREDNÍCTVOM PRACOVNÍKOV NA DOHODY

Brigádnicka výpomoc je najflexibilnejšou možnosťou, ako zabezpečiť personál pre realizáciu vašich zákaziek, pre služby vyžadujúce nárazovú potrebu personálu, ale aj hromadné akcie s prideleným koordinátorom.


RECRUITMENT

Pomocu služby Recruitment pre Vás vyhľadávame vhodných kandidátov na Vami požadovanú pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať Vaše požiadavky. Vyhľadanie niektorých pozícií môže byť náročný proces, ktorý vyžaduje čas Vašich zamestnancov, skúsenosti a v neposlednom rade aj nemalé finančné náklady.

Spoločnosť INDEX NOSLUŠ preberie túto zodpovednosť za Vás a pomôže Vám s obsadením akejkoľvek pozície po celom Slovensku.


HEADHUNTING

Headhunting je aktívne vyhľadávanie potenciálnych kandidátov, ktorí sa ešte nerozhodli zmeniť prácu, ale v prípde zaujímavej ponuky, sú ochotní o zmene uvažovať. Na nás je, aby sme v spolupráci s Vami takúto ponuku stanovili a sami kandidátov vyhľadali.


RPO

Recruitment Process Outsourcing je tu pre Vás, ak pravidelne obsadzujete pozície s veľkou fluktuáciou, alebo rozbiehate nové oddelenie a potrebujte pomoc skúseného projektového tímu.


NÁBOR PRACOVNÍKOV Z 3. KRAJÍN

Nábor pracovníkov z 3. krajín je komplexný proces, ktorý si vyžaduje znalosť našej legislatívy, ale aj podmienky v domovských krajinách. V INDEX NOSLUŠ máme vytvorené samostatné oddelenie, ktorého členovia cestujú priamo do krajín, odkiaľ pracovníkov náborujeme a tu ich aj testujeme podľa požiadaviek klienta.


PERSONÁLNE PORADENSTVO

Inzercia pracovných pozícií v mene klienta, testovanie uchádzačov, školenie pracovníkov, outplacement, poradenstvo v oblasti personálnej legislatívy a mzdovej politiky a iné


  INDEX NOSLUŠ má aktuálne svoje pobočky a kontaktné centrá otvorené vo viac ako 20 mestách SR a ČR.

Pobočky a kontaktné centrá slúžia najmä na komunikáciu s pracovníkmi, pomáhajú pri náborových aktivitách v regiónoch a pri koordinovaní zákazky u konkrétneho klienta. Otvárame ich preto podľa potreby v rôznych mestách.

Hľadáte zamestnancov? – Kontaktujte nášho account managera

Kontakty na pobočky a account managerov

Máte záujem o využitie našich služieb? – Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Nezáväzná ponuka

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.