Na personalistickom trhu od roku 1991

INDEX NOSLUŠ na Profesia Days 2011

Druhý ročník veľtrhu práce Profesia Days organizovaný spoločnosťou Profesia bol pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o prácu – nezamestnaných, študentov, absolventov stredných a vysokých škôl ako aj pracujúcich z celého Slovenska. Veľtrh sa stal jedinečným miestom, kde sa návštevníci, ktorí si hľadajú prácu, mohli stretnúť so zamestnávateľmi, personálnymi a vzdelávacími agentúrami, štátnymi organizáciami a inými špecializovanými spoločnosťami zameranými na trh práce. Súbežne s veľtrhom práce bol pre návštevníkov pripravený bohatý sprievodný program. V rámci veľtrhu prebiehali workshopy, odborné semináre a konzultácie, ukážky assessment centier, testovanie jazykových znalostí a pestrý sprievodný program. A naša spoločnosť INDEX NOSLUŠ nemohla chýbať na tak výnimočnom podujatí, ktoré sa tento rok konalo pod záštitou ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jozefa Mihála, ktorý Profesia Days otvoril.

Ďakujeme všetkým návštevníkom veľtrhu práce, ktorí navštívili náš stánok INDEX NOSLUŠ. Ocenili sme možnosť osobne sa stretnúť s uchádzačmi o prácu a vidieť ich bezprostrednú prezentáciu a záujem o voľné pracovné pozície a poradenstvo pri hľadaní práce. 10 našich odborných konzultantov pomohlo počas dvoch dní stovkám uchádzačov v konzultačnej sekcii *Ako si správne napísať životopis*. Počas veľtrhu sme zrealizovali workshopy na témy: * Poradenstvo ako vystupovať na osobných pohovoroch – správanie a image * * Poradenstvo nezamestnaným – čo môžem robiť po prepustení, ako a kde hľadat prácu * a prednášku na tému *Poradenstvo – právne nároky zamestnancov počas skúšobnej a výpovednej lehoty * . Dokopy sme vyzbierali približne 900 životopisov aktuálnych záujemcov o prácu, získali zaujímavých kandidátov, z ktorých už niektorí absolvovali aj dodatočné pohovory po účasti na Profesiadays v priestoroch našej personálnej spoločnosti.

INDEX NOSLUš sa vďaka spätným väzbám od uchádzačov a našich klientov sa prezentovala ako profesionálna personálna a poradenská spoločnosť. Ďakujeme.

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.