Na personalistickom trhu od roku 1991

INDEX NOSLUŠ – najdôveryhodnejšia personálna agentúra na našom trhu

INDEX NOSLUŠ je najdôveryhodnejšou personálnou agentúrou na Slovenskom trhu. Rozhodli o tom respondenti prieskumu „Dôveryhodné značky“, ktorý každý rok zastrešuje spoločnosť Atoz.

.

Niečo o programe

Rok 2020 je už 5tym ročníkom programu. Ambíciou je monitorovať a oceňovať značky v ktoré majú slovenský spotrebitelia najväčšiu dôveru.

Program priebežne dopĺňajú o kategórie, kde hrá dôvera v značku dôležitú úlohu. Tento rok tak pribudla kategória Personálne agentúry.

.

Marketingový prieskum

Prieskum prebieha na prelome septembra a októbra a zapája sa doň 2000 respondentov. Agentúra Nielsen, ktorá prieskum uskutočňuje, vyberá respondentov tak, aby predstavovali vzorku obyvateľov SR podľa bydliska, veku alebo vzdelania.

Takto vybraným respondentom bol zaslaný dotazník v ktorom vyberali značky v kategóriách s ktorými majú skúsenosť. V časti „personálne agentúry“ tak dostali na výber logá rôznych spoločností a najväčšia skupina vybrala práve INDEX NOSLUŠ.

.

Vyhlásenie víťazov

Spoločnosť Atoz zoznam víťazov zverejnila 2. decembra.

Zástupkyne spoločnosti odovzdali ocenenie priamo vedeniu INDEX NOSLUŠ. Osobne ho prevzali riaditeľ spoločnosti Ing. Róbert Čvapek a výkonná riaditeľka Darina Mokráňová.

.

Poďakovanie

Pri práci s ľuďmi je vzájomná dôvera najdôležitejšia. Toto ocenenie je potvrdením, že po takmer 30 rokoch na našom trhu značka INDEX NOSLUŠ potrebnú dôveru má.

Poďakovanie patrí všetkým našim zamestnancom, spolupracovníkom ale aj klientom.

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.