Na personalistickom trhu od roku 1991

INDEX NOSLUŠ – už piaty rok jednotka medzi personálnymi agentúrami podľa týždenníka TREND

Týždenník TREND každoročne v novembri prináša prehľad TOP spoločností v slovenskom biznise. Okrem firmy roka a manažéra roka vyhodnocuje rebríček spoločností v jednotlivých odvetviach hospodárstva.


Do hodnotenia Firma roka nie je možné svoju firmu prihlásiť. Zaradené sú tam automaticky všetky nefinančné spoločnosti, ktoré odovzdali do registra svoju účtovnú závierku alebo poskytli TREND-u finančné údaje za uplynulý rok.

TREND má v každej kategórii model, na základe ktorého určuje finálne poradie. Firma sa v rebríčku posúva vyššie, ak zdravo rastie, dlhodobo sa jej darí a zhodnocuje vložený kapitál. Dynamiku firiem hodnotí percentuálny nárast tržieb za ostatné tri roky.

V skupine personálnych agentúr obsadil INDEX NOSLUŠ opätovne prvé miesto.

Spomedzi všetkých personálnych agentúr, sme v hodnotenom roku zaznamenali najvyššie tržby a najvyšší počet odpracovaných hodín. Presne 49 883 (v tis. EUR) a 6 893 (v tis. hodín), čo je v porovnaní s agentúrou na druhom mieste viac ako trojnásobok hodín.

V septembri 2018 prevzala naša spoločnosť aj časť podniku od skupiny START Group s.r.o., ktorá sa v rebríčku hodnotenia personálnych agentúr umiestnila na 9. mieste. Dôvodom tejto transkacie je ukončenie činnosti skupiny START Group s.r.o. v oblasti dočasného prideľovania na slovenskom trhu.  Vďaka tomu sa našimi klientami stali ďalšie celosvetovo významné spoločnosti pôsobiace na slovenskom trhu.


TREND TOP 2018 - Top personálne agnetúry v SR

Zdroj: časopis TREND, November 2018, príloha TREND TOP, str. č. 69

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.