Na personalistickom trhu od roku 1991

INDEX NOSLUŠ vedie rebríček najväčších ADZ

V redakcii The Slovak Spectator zozbierali informácie o HR spoločnostiach a zostavili rebríček najväčších personálnych agentúr na našom trhu.

1. miesto – najväčšie ADZ

INDEX NOSLUŠ vedie rebríček najväčších agentúr sprostredkujúcich dočasných zamestnancov a podľa informácií The Slovak Spectator sme v minulom roku obslúžili 1/4 trhu..

INDEX NOSLUŠ rebríčku jednoznačne „kraľuje“. Celkovo za rok 2020 desať najväčších agentúr prezamestnávalo 23 227 pracovníkov a z toho 6 086 sme dočasne pridelili práve my.

.

Prvý sme aj v celkovom počte inzerovaných pracovných ponúk na portáli profesia.sk za rok 2020.


Titul najväčšej Agentúry dočasného zamestnávania na slovenskom trhu je ďalším z ocenení ktoré sme v krátkom čase získali!!!

INDEX NOSLUŠ je zároveň aj Najdôveryhodnejšou agentúrou na slovenskom trhu, a TOP firmou roka 2020 v kategórii Personálne agentúry podľa týždenníka Trend.Celý článok je zverejnený na stránkach The Slovak Spectator v anglickom jazyku –https://spectator.sme.sk/c/20469321/largest-employment-agencies-in-slovakia-hr-companies.html a na stránkach denníka SME v slovenskom jazykuhttps://index.sme.sk/c/22669861/ktoru-najvacsie-personalne-agentury-rebricek.html

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.