Na personalistickom trhu od roku 1991

Stabilná práca a skvelá mzda až 1900€, pre elektrotechnika §21 alebo §22, Zavar pri Trnave.

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
1 724 - 1 900 EUR/mesiac Základná mzda 1323€ + nočné príplatky + individuálna prémia + príplatky za prácu cez víkend. Spolu hrubá mzda od 1 724€ do 1 900€ (+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas)
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Si absolvent alebo máš už výhlášku §21 činnosť elektromechanika? Neváhaj a vyskúšaj prácu vo výrobe ako elektro údržbár.

Náplň práce:
• Vykonávať údržbu strojov a zariadení
• Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
• Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
• Moderné pracovné prostredie
• Školiace centrum pre nových pracovníkov
• Pravidelné prehodnocovanie mzdy
• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Pracovné oblečenie
• Príjemné pracovné prostredie v malom priateľskom tíme
• Práca 4x12 (pravidelný alebo nepravidelný režim na 12-hodinových zmenách)
• Teplá strava v závodnej jedálni, pitný režim, gastrolístky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• činnosť elektromechanika §21 alebo §22
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Nováková Andrea
Mám záujem o Stabilná práca a skvelá mzda až 1900€, pre elektrotechnika §21 alebo §22, Zavar pri Trnave.