Na personalistickom trhu od roku 1991

Vodič VZV - príležitosť, ktorú nechceš premeškať. Ponuka je s ubytovaním a priemernou mzdou 1500 €

Miesto práce:
Devínska Nová Ves
Platové ohodnotenie:
1241.50€ + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve), priemerne si zarobíte 1500€ brutto
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máš prax s VZV, ale chýba ti platný preukaz? Ozvi sa nám, hľadáme záujemcov o prácu v sklade a úspešným kandidátom pomôžeme s obnovením platnosti preukazu na VZV. Zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave a koordinátora, ktorý sa o teba postará. Nástup je možný IHNEĎ ale aj k prvému nasledujúceho mesiaca.

Náplň práce:
- obsluha VZV a ťahača CXT
- preprava materiálu na montážnu linku
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom

Práca na 3 zmeny

VIDEO K PRACOVNEJ POZÍICII:
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- zabezpečíme Vám UBYTOVANIE
- ponúkame BONUSY: dochádzkový a motivačný
- vyplatíme Vám ZÁLOHU na mzdu
- stravné vo forme finančného príspevku na tvoj účet
- vyplácame PRÍPLATKY za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok
- obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov na VZV
- nováčikov zaškolíme v tréningovom centre
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Sodomka Martin
Telefon:
Mám záujem o Vodič VZV - príležitosť, ktorú nechceš premeškať. Ponuka je s ubytovaním a priemernou mzdou 1500 €
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy