Na personalistickom trhu od roku 1991

Super brigáda v sklade s dopravou zdarma! Práca vhodná aj pre ženy

Miesto práce:
Okres Dunajská Streda
Platové ohodnotenie:
6,23€/h príplatky + dochádzkový bonus 100€ a výkonnostný bonus až do 330€
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáme pracovníkov na dlhodobú brigádu do moderného skladu pri Dunajskej Strede na dve zmeny - ranná a poobedná
čo ti vieme ponúknuť?
- hodinová mzda 6,23€€/h
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus až do výšky 330€
- možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni s výberom až piatich chutných jedál
- príplatky za prácu cez víkend v nadčas a sviatok
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- pridelený koordinátor kt. ti vždy rád a ochotne poradí
- doprava zdarma zabezpečená zo smerov: Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder,  Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianská Olča
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať od pondelka do soboty (sobota vychádza každá druhá), nedeľa je vždy voľno v časoch 5:45 - 14:00 a 14:00 - 22:15
- dobrý zdravotný stav
- bezúhonnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Kovácsová Cyntia
Mám záujem o Super brigáda v sklade s dopravou zdarma! Práca vhodná aj pre ženy