Na personalistickom trhu od roku 1991

Cestu ku skvelej kariére získaš u nás. Hľadáme CNC operátora na obsluhu moderných CNC strojov. Doprava zadarmo z K. Chlmca, RV a TV!

Miesto práce:
Košice
Platové ohodnotenie:
Priemerná mesačná mzda až 1300€
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš pracovnú príležitosť pre Operátora výroby CNC v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v automobilovom priemysle? Ponúkame Ti skvelú pracovnú pozíciu operátora CNC strojov. Príď pracovať k nám! :)

Náplň práce:
- Obsluha a nastavovanie CNC strojov
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúch

Základná mzda 930€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 978€ + príplatky
- zvýšime ti mzdu po zapracovaní
- kvartálne bonusy
- 13. plat a 14. plat garantovaný!
- bezproblémová doprava!
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- finančný príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce (v hodnote 4,07€ priamo na BÚ)

Doprava (ponúkame):
- príspevok na dopravu
- bezproblémová doprava SAD
- v prípade cestovania autom - zabezpečené parkovacie miesto
- firemný zvoz: z Kráľovský Chlmec - Svätuše - Svätá Mária - Somotor - Streda nad Bodrogom - Borša - Michaľany - Lastovce a späť,
z Trebišova a z Rožňavy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosť s prácou operátora (akákoľvek :)
- ochota pracovať na zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Čitbajová Veronika
Mám záujem o Cestu ku skvelej kariére získaš u nás. Hľadáme CNC operátora na obsluhu moderných CNC strojov. Doprava zadarmo z K. Chlmca, RV a TV!