Na personalistickom trhu od roku 1991

Práca vo výrobe - ubytovanie zadarmo a voľné víkendy. Priemerná mzda 1300 EUR.

Miesto práce:
Devínska Nová Ves - Opletalová
Platové ohodnotenie:
1006€/mesiac + príplatky a bonusy. Priemerne si zarobíte 1 300€/mesiac
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu, kde by ste získali prax vo výrobe? Ozvite sa nám, máme Vám čo ponúknuť! Práca je v stabilnej spoločnosti s 20 ročnými skúsenosťami v automobilovom priemysle. Ponúkame zaujímavú mzdu, ubytovanie zadarmo, voľné víkendy a ďalšie benefity. Prax nepotrebujete, radi Vás všetko naučíme v našom školiacom centre.

Náplň práce:
- montovanie dielov palubných dosiek
- zapájanie káblov

Práca v 3 zmennej prevádzke (víkendy sú voľné)
- ubytovanie v Bratislave ZADARMO
- stravné ešte pred výplatou priamo na Váš účet
- poskytujeme zálohy
- osobitná odmena za nadčas 20-120€
- osobitný príplatok za zmennosť
- 13-ty a 14-ty plat už po 6 mesiacoch
- zaškolenie v našom tréningovom centre
- pre absolventov, nepotrebujete skúsenosti
- práca na 3 zmeny, víkendy sú voľné
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- práca vhodná pre mužov
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Lukáš Drozda
Mám záujem o Práca vo výrobe - ubytovanie zadarmo a voľné víkendy. Priemerná mzda 1300 EUR.