Na personalistickom trhu od roku 1991

Operátor výroby s VZV v modernej výrobe pri Trnave.

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
Od 1 320 EUR/mesiac Základná mesačna mzda je 950,40 EUR, ku ktorej prislúchajú bonusy a príplatky. Celková mesačná hrubá mzda tak môže činiť od 1320 EUR.
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme nových operátorov do modernej výroby vo Voderadoch. Vhodné pre skúsených operátorov aj pre absolventov. Všetko Ťa naučíme!

Náplň práce:
- obsluha výrobnej linky
- zásobovanie linky materiálom
- dohľad nad kvalitou vyrobeného produktu
Výkonnostný bonus mesačne do výšky 170 EUR.
Špeciálny mesačný bonus vo výške 25,10 Eur alebo 46,72 EUR v závislosti od zmennosti.
Príspevok na dopravu do práce mesačne vo výške 50 EUR.
Každoročné prehodnocovanie mzdy.
Deň rodiny v lete.
Vianočná párty v zime.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- VZV preukaz - obnovíme, vystavíme
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Nováková Andrea
Mám záujem o Operátor výroby s VZV v modernej výrobe pri Trnave.