Na personalistickom trhu od roku 1991

Stabilná práca pre operátorov výroby - zaučíme

Miesto práce:
Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie:
priemerná mzda 1020€ - 1300€ brutto
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu v čistom prostredí, ktorú zvládne každý? Chcete pracovať na 3 zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Pracujte pre svetového lídra vo svojom obore. Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Žiadna prax nie je potrebná.

Tak nás neváhajte kontaktovať! Nástup je možný ihneď.

Náplň práce:
- montovanie dielov pri výrobe komponentov
- pracuje sa na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dochádzkový bonus vo výške 75€
-bonus za nadčas 20€
- príspevok na cestovné
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca v stoji (možnosť striedania s pozíciami v sede)
- manuálna zručnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dominová Erika
Telefon:
Mám záujem o Stabilná práca pre operátorov výroby - zaučíme