Na personalistickom trhu od roku 1991

✅Dáme ti prácu a naučíme ťa jazdiť na VZV.✅ Stačí vlastniť vodičský preukaz.☝ Mzda 1240€ + 13. a 14. plat ! Doprava zabezpečená a ZDARMA!

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
Zarobíte približne 1240€ + 13. a 14. plat!
plný úväzok
popis pracovnej pozície
✅ Hľadáš prácu v sklade no nemáš skúsenosti? Všetko ťa naučíme - aj VZV preukaz vystavíme. ✅ Pridaj sa k stovkám spokojných zamestnancov. Žiadna prax nie je potrebná. Práca je vhodná pre mužov a pracuje sa na 2 zmeny. Neváhaj nás kontaktovať! Nástup je možný ihneď!☝

Náplň práce:
✔ jednoduché skladové a manipulačné práce s VZV,
✔ dopĺňanie materiálu na výrobnú linku,
✔ skladovanie paliet, prepraviek
- na VZV ťa zaškolíme! - nemusíš mať skúsenosti
- vhodné pre mužov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatná doprava do práce
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- teplá strava v jedálni
- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- pracovné oblečenie (aj vám ho operieme)
- osobné ohodnotenie až do výšky 280€
- pracuje sa na 2 zmeny (dočasná zmennosť - v máji/júni plánované spustenie tretej zmeny - nočnej)
- 13. a 14. plat

Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, , Jablonica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
☝ vek 18 rokov,
☝ vodičský preukaz skupiny B,
☝ ochota pracovať v nadčasoch (hlásené vopred)
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Katarína Kaliňaková
Mám záujem o ✅Dáme ti prácu a naučíme ťa jazdiť na VZV.✅ Stačí vlastniť vodičský preukaz.☝ Mzda 1240€ + 13. a 14. plat ! Doprava zabezpečená a ZDARMA!