Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáme pracovníkov do výroby v Hlohovci. Mzda až 1150 €, bez praxe, aj pre absolventov

Miesto práce:
Hlohovec
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 1150 € ( Základná zložka mzdy 5,80 €/hodina + príplatky a bonusy)
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť v stabilnej spoločnosti priamo v Hlohovci. Skúsenosti nie sú potrebné, na všetko Vás zaučíme.

Náplň práce:
- práca s ľahkými plastovými dielmi (montáž, balenie, skrutkovanie..)
- vhodné pre mužov, ženy i absolventov
- práca na 3 zmeny
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- jedáleň priamo v závode
- možnosť záloh
- moderné pracovné prostredie
- pracovné oblečenie, čistenie zabezpečené
- do práce sa ľahko dostanete pešo aj na bicykli
- možnosť posunúť sa aj na vyššiu pozíciu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- skúsenosti nie sú podmienkou, stačí len ochota učiť sa
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Kovářová Zuzana
Mám záujem o Hľadáme pracovníkov do výroby v Hlohovci. Mzda až 1150 €, bez praxe, aj pre absolventov