Na personalistickom trhu od roku 1991

Jedinečná práca priamo v Banskej Bystrici - voľné víkendy

Miesto práce:
Okres Banská Bystrica, Okres Zvolen
Platové ohodnotenie:
5,13€ brutto/hod. + príplatok za riziko 0,87€/hod. + mesačná prémia + príplatky podľa ZP
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, hľadáme operátorov/operátorky. Práca je vhodná a prispôsobená aj ženám, ale máme miesta aj pre mužov. Ozvite sa nám, ponúkame možnosť zárobku až 1 350€/mesiac a vyplatenie záloh podľa vašej potreby. Nie je potrebné mať skúsenosti, stačí ti len chuť do práce a ostatné ťa naučíme. Práca je v 3-zmennej prevádzke a zabezpečujeme dopravu v rámci BB zdarma. V prípade dochádzania zo vzdialenejších obcí, ponúkame možnosť získať dochádzkový bonus. Jeho výška závisí od počtu km.
- možnosť zárobku až do výšky 1 350€ brutto
- motivačné mzdové ohodnotenie
- výplata na čas
- zaškolenie
- zabezpečená doprava
- istota a stabilita
- zálohy kedykoľvek
- stravovanie priamo v závode
- zabezpečené pracovné oblečenie
- práca je vhodná aj pre absolventa, nepotrebujete skúsenosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- stredoškolské vzdelanie výučný list/maturita
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Šuleková Veronika
Mám záujem o Jedinečná práca priamo v Banskej Bystrici - voľné víkendy