Na personalistickom trhu od roku 1991

Otvorená pozícia - operátor vo výrobe. Voľné víkendy a priemerná mzda 1150€ mesačne.

Miesto práce:
Bratislava, Okres Malacky
Platové ohodnotenie:
800 EUR/mesiac + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve). Priemerne si zarobíte 1 150 EUR/mesiac
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Si zručný a máš záujem o stabilnú prácu vo výrobe? Ozvi sa nám, hľadáme fajn uchádzačov a v tomto prípade prax nie je potrebná. Kandidátom, ktorí nastúpia vyplácame zálohy, zabezpečíme ubytovanie a stravné vyplácame na účet.

Náplň práce:
- obsluha strojov na pracovisku
- kontrola kvality a balenie výrobkov
- vkladanie plastov a kobercov do lisov

Práca v 3 zmennej prevádzke, víkendy voľné.
- zabezpečené ubytovanie, dáme ti 100 €/mesiac na ubytovanie
- bonus až do 300 €/mesiac
- finančný príspevok na stravu na tvoj bankový účet
- poskytujeme zálohu
- práca je pondelok - piatok, víkendy sú voľné
- ponuka vhodná aj pre absolventa - poskytujeme zaučenia v našom školiacom centre
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- práca vhodnejšia pre mužov
- potrebná základná manuálna zručnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Lukáš Drozda
Mám záujem o Otvorená pozícia - operátor vo výrobe. Voľné víkendy a priemerná mzda 1150€ mesačne.