Na personalistickom trhu od roku 1991

Máme prácu so super mzdou - možnosť zárobku do 1000€ mes./brutto

Miesto práce:
Bytča
Platové ohodnotenie:
6,38€ + finančný príspevok na stravu
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte si prácu ako dokladač/ka tovaru? Prácu s možnosťou výberu zmien?
Tak neváhajte a kontaktujte nás!
Práca vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- dokladanie tovaru v obchodnom reťazci
- upravovanie predajnej plochy
- pomocné práce v sklade
- práca na rannej zmene od 7:00 hod do 14:00 hod, na poobednej zmene od 14:00 hod do 21:30 hod.
- viete si vybrať dni, ktoré vám vyhovujú
- finančná príspevok na stravu za odpracovanú zmenu v hodnote 5,85€/brutto
- nepotrebujete mať prax ani skúsenosti
- v prípade potreby zabezpečíme zálohu po odpracovaných dňoch
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - ak preukaz nevlastníte poradíme vám s jeho vybavením
- výpis z registra trestov (vybavíte si na počkanie)
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Tfirst Lucia
Mám záujem o Máme prácu so super mzdou - možnosť zárobku do 1000€ mes./brutto