Na personalistickom trhu od roku 1991

Zaujímavá práca laboranta vo výrobe bez nočných zmien

Miesto práce:
Terézie Vansovej 1054, 020 01 Púchov
Platové ohodnotenie:
Možnosť zárobku až 1 600€ brutto/mesiac
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť v spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou pneumatík. Poď s nami pracovať do skúšobného laboratória. Aktuálne obsadzujeme pozície laboranta (trvanlivosti plášťov / prípravy zmesí).

Tvojou hlavnou úlohou bude:
- zmontovať pneumatiku na ráfik, premiestniť ju pomocou nízkozdvižného vozíka do skúšobne a po skúške zas koleso demontovať
- Skúsenosti s manipulačnou technikou, viazaním bremien a žeriavom sú výhodou- nie je to však podmienkou

Laborant prípravy zmesí:
- príprava a vulkanizácia vzoriek
- flexibilný výkon činností v rámci LPZ v prípade potreby
- zabezpečenie výkonu pracovných činností v zmysle platnej dokumentácie
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe a zaškolení (na 8,88€ brutto / hodina)
- výkonnostná prémia do 0,98€/hod
- individuálna prémia do 0,76€/hod
- práca na 2 zmeny bez nočných
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- základná znalosť práce na PC
- čítanie technickej dokumentácie
- samostatnosť
- prax s manipulačnou technikou výhodou
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Telefon:
Mám záujem o Zaujímavá práca laboranta vo výrobe bez nočných zmien
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy