Na personalistickom trhu od roku 1991

Závozník - Zarábaj 1200€ brutto s voľnými víkendmi!

Miesto práce:
Okres Zvolen
Platové ohodnotenie:
V priemere 1200€ brutto - 4,56€ brutto/hod. + 1,14€ brutto/hod. variabilná zložka + príplatky ZP + 10% dochádzkový bonus
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu v teréne, kde by ste nemuseli riešiť dochádzanie na zmeny? Ozvite sa nám, máme pre Vás zaujímavú ponuku - budete súčasťou trojčlennej posádky, ktorá zabezpečuje vývoz odpadu v rámci okresu Zvolen. Nemáte žiadne skúsenosti ? Nevadí, všetko Vás naučíme!

- práca s kontajnermi
- vývoz odpadu, práca v teréne
- práca na trvalý pracovný pomer
- dochádzkový bonus do výšky 10% priemernej mzdy
- pracovná doba od 6:00 - 14:30
- príspevok na stravné 5,50€ + 0,50€ pitné
- ponuka je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- fyzicky zdatný
- pravidelná dochádzka
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Žigová Patrícia
Mám záujem o Závozník - Zarábaj 1200€ brutto s voľnými víkendmi!