Na personalistickom trhu od roku 1991

Pohodová brigáda v Bratislave. Zmeny si dohaduješ ako to vyhovuje tebe. Mame pre teba nenáročnú prácu v oddelení lahôdok

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
5,50 €/ hod. brutto + príplatky
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Chceš si privyrobiť? Využi našu ponuku, hľadáme záujemcov o prácu lahôdkárka/lahôdkár. Dobre si zarobíš a získaš nové skúsenosti.
voľné zmeny máme v časoch: 05:30 - 14:00 // 13:30 - 20:30.

Náplň práce:
- práca na obsluhovanom úseku
- kontrola trvanlivosti a kvality tovaru
- dopekanie pečiva a tovaru
- týždenné vyplácanie mzdy
- dlhodobá a stabilná brigáda
- možnosť dohadovania zmien podľa potreby
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek nad 18 rokov
- potravinársky preukaz
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Barbora Kollárová
Mám záujem o Pohodová brigáda v Bratislave. Zmeny si dohaduješ ako to vyhovuje tebe. Mame pre teba nenáročnú prácu v oddelení lahôdok