Na personalistickom trhu od roku 1991

Práca vo výrobe - DNV - ubytovanie zadarmo a voľné víkendy. Priemerná mzda 1305 EUR.

Miesto práce:
Devínska Nová Ves
Platové ohodnotenie:
1.305€ (1.050€ + 105€ + 150€). základná mzda 1.050€ + mesačný bonus 105€ + dochádzkový bonus 150€ + príplatok za poobednú zmenu + 600€ po 6tich mesiacoch + 13ty plat
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu, kde by ste získali prax vo výrobe? Ozvite sa nám, máme Vám čo ponúknuť! Práca je v stabilnej spoločnosti so skúsenosťami v automobilovom priemysle. Zaoberáme sa výrobou podvozkov, karosérie, motora a výfukových systémov. Ponúkame zaujímavú mzdu, ubytovanie zadarmo, voľné víkendy a ďalšie benefity. Prax nepotrebujete, radi Vás všetko naučíme v našom školiacom centre.
• plne hradené ubytovanie
• dochádzkový bonus - 150€
• mesačný bonus za kvalitu a BOZP - 10% zo základnej mzdy
• príplatok za poobednú zmenu na hodinu 0.50 €
• 13ty plat vyplácaný v Novembri
• vyplatíme vám aj zálohu
• stravné vo forme finančného príspevku na váš účet
• práca na 3 smeny
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Zodpovednosť.
Spoľahlivosť.
Samostatnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Mám záujem o Práca vo výrobe - DNV - ubytovanie zadarmo a voľné víkendy. Priemerná mzda 1305 EUR.