Na personalistickom trhu od roku 1991

Super príležitosť v automotive: vodič VZV s plne hradeným ubytovaním. Priemerná mzda 1500€ brutto

Miesto práce:
Devínska Nová Ves
Platové ohodnotenie:
1 350 EUR/mesiac (1.155€ + 115€ + 150€). základná mzda 1.155€ (pre kandidátov s platným preukazom na VZV) + mesačný bonus 115€ + dochádzkový bonus 150€ + príplatok za poobednú zmenu + 13ty plat
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu a ubytovanie? My ponúkame oboje, stačí ak máte prax s VZV. Ozvite sa nám! Pre úspešných kandidátov máme pripravený balík benefitov. Zaoberáme sa výrobou podvozkov, karosérie, motora a výfukových systémov. Pomôžeme vám s obnovením platnosti preukazu na VZV, vyplácame zálohy a od prvého príchodu do Bratislavy sa o vás postará náš koordinátor.

Náplň práce:
- obsluha VZV
- ukladanie tovaru do stohov
- preprava materiálu na montážnu linku
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom

Práca na 3 zmeny
• plne hradené UBYTOVANIE
• dochádzkový BONUS - 150€
• mesačný bonus za kvalitu a BOZP - 10% zo základnej mzdy
• PRÍPLATOK za poobednú zmenu na hodinu 0.50 €
• 13ty plat vyplácaný v Novembri
• vyplatíme vám aj ZÁLOHU
• stravné vo forme finančného príspevku na váš účet
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Mám záujem o Super príležitosť v automotive: vodič VZV s plne hradeným ubytovaním. Priemerná mzda 1500€ brutto