Na personalistickom trhu od roku 1991

Super príležitosť v kľudnej výrobe pri Piešťanoch

Miesto práce:
Trebatice
Platové ohodnotenie:
1.090€ + 50€ dochádzkový bonus + 140€ výkonnostná prémia + príspevok na dopravu
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máme pre Vás pracovnú príležitosť vo výrobnej v spoločnosti pri Piešťanoch. Zaujímavá mzda vďaka práci v
3 zmennej prevádzke. V prípade Vášho záujmu Vám môžeme vyplatiť priebežne zálohu.

Náplň práce:
- nenáročná kontrola kvality
- evidovanie údajov do formulárov a do PC
- výrobný proces prebiehajúci na linke
- pracuje sa 7,5 hod, v 3-zmennej prevádzke
- vyplácanie dochádzkového bonusu a výkonnostnej prémie
- príspevok na dopravu
- práca v stabilnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek 18+
- hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Králová Martina
Mám záujem o Super príležitosť v kľudnej výrobe pri Piešťanoch