Na personalistickom trhu od roku 1991

Dlhodobá brigáda v obchodnom reťazci - Majcichov - týždenné vyplácanie

Miesto práce:
Majcichov
Platové ohodnotenie:
5,00€ brutto/ hod. + víkendové príplatky podľa Zákonníka
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáme dlhodobého brigádnika do prevádzky potravín v Majcichove.
Brigáda na pokladni, dokladanie tovaru.

Ranné zmeny približne od 5,30-13,00 hod. a poobedné zmeny od 13,00-20,30 - dohoda časov a dní možná
Možnosť týždenného vyplácania
Výber pracovných zmien
Pravidelná dlhodobá brigáda
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- potravinársky preukaz pre prácu s potravinami
- vek 18+
- skúsenosti s prácou na pokladni vítané
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Žiaková Helena
Mám záujem o Dlhodobá brigáda v obchodnom reťazci - Majcichov - týždenné vyplácanie