Na personalistickom trhu od roku 1991

Skladník v modernej 2 zmennej výrobe so zaujímavou mzdou, preukaz vystavíme ZADARMO. Voľné víkendy.

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
Priemerná mzda 1050€ - 1240 € (základná mzda 970 + prémie, osobné ohodnotenie (priemer 110 € - 140 €), 13 plat (I. a II. časť), VZV prémia 50€-100€ + koncernový bonus
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Poď pracovať do čistej výroby pri Trnave - moderný závod v dobrej lokalite s výbornou autobusovou dostupnosťou a parkoviskom priamo pred areálom:

Náplň práce:
- obsluha VZV
- zásobovanie liniek v pridelenom sektore
- dopĺňanie materiálu, skladovanie paliet, prepraviek
- príprava vozíkov so súpravami materiálu a pod.
Moderné a čisté pracovné prostredie
Školiace centrum pre nových pracovníkov
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Voľné víkendy
Nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
Zastávka autobusu priamo pri závode
Teplá strava a nápoje na pracovisku zabezpečené
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- preukaz VZV obnovíme, vystavíme a zabezpečíme ZADARMO
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Nováková Andrea
Mám záujem o Skladník v modernej 2 zmennej výrobe so zaujímavou mzdou, preukaz vystavíme ZADARMO. Voľné víkendy.