Na personalistickom trhu od roku 1991

Si ideálnym kandidátom na pozíciu Skladník /picker v Maduniciach, Mzda až 1200€.

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
1000+ výkonnostný bonus +kvalifikačný bonus + tímový bonus a zákonné príplatky
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Super ponuka práce ako skladník v Maduniciach! Hľadáme šikovných skladníkov na trvalý pracovný pomer. Pracovať budeš v modernom a čistom sklade s potravinami.
Nastúpiť do práce môžeš ihneď, alebo aj podľa dohody ako to tebe vyhovuje :-)

Tvojou úlohou bude :
- práca na nízkozdvižnom vozíku a skenovanie tovaru
- 12 hodinové zmeny (ranná, nočná, voľno, voľno)
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- výkonnostný bonus bez výškového limitu
- kvalifikačný bonus 150€
- nástup možný ihneď
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- nutná prax v sklade
- oprávnenie na vozík výhodou
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szabóová Kinga
Telefon:
Mám záujem o Si ideálnym kandidátom na pozíciu Skladník /picker v Maduniciach, Mzda až 1200€.
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy