Na personalistickom trhu od roku 1991

Otvorená pozícia ktorá by ti mohla padnúť, BEZ praxe! Voľné VÍKENDY, Mzda až 1200€

Miesto práce:
Pezinok
Platové ohodnotenie:
1100/h (brutto) +dochádzkový bonus do 100 € + zákonné príplatky
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš pohodovú prácu pri ktorej nebudeš pozerávať na hodiny? Máme pre teba ponuku priamo v Pezinku. Hľadáme operátorov výroby aj bez skúseností.
Jedná sa automobilový priemysel s medzinárodným pôsobením, ktorá vyrába výplne do autosedačiek.

Tvojou úlohou bude :
- jednoduchá obsluha strojov pre automobilový priemysel
- Voľné víkendy
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stabilná a medzinárodná spoločnosť
- Moderné pracovné prostredie
- Nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
- Výborná dopravná dostupnosť (1,5km od vlakovej stanice)
- Pre absolventov, nepotrebujete skúsenosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Nerozmýšľaj nad tým či prácu zvládneš! 99% kandidátov áno tak prečo nie ty? My sa ti ozveme!
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szabóová Kinga
Mám záujem o Otvorená pozícia ktorá by ti mohla padnúť, BEZ praxe! Voľné VÍKENDY, Mzda až 1200€