Na personalistickom trhu od roku 1991

Pracuj ako operátor výroby v stabilnej firme s firemnou dopravou, príspevkom na ubytovanie. Pomôžeme ti aj so zálohami.

Miesto práce:
Okres Malacky
Platové ohodnotenie:
939 € brutto, mesačný bonus 300 € + príplatky zo zákona
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Zaujímate sa o prácu vo výrobe, kde by ste mohli získať potrebné skúsenosti? Hľadáte ponuku, kde dostanete dobrú mzdu a k tomu budete mať zabezpečené ubytovanie, dopravu a balík ďalších benefitov? Ozvite sa nám!

Náplň práce:

- výroba nárazníkov
- práca na lakovni
- balenie nárazníkov
- 3 zmeny
- dlhodobá, stabilná práca
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- zabezpečené ubytovanie s príspevkom 100 €
- zabezpečená doprava
- príspevok na stravovanie priamo na Váš bankový účet
- vyplácanie týždenných záloh
- ponuka je vhodná aj pre absolventa bez praxe
- práca od pondelka do piatka, víkendy sú voľné
- bonus 300 € po splnení podmienok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* Práca v stoji
* Ochota učiť sa nové veci
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Lapin Alexandra
Mám záujem o Pracuj ako operátor výroby v stabilnej firme s firemnou dopravou, príspevkom na ubytovanie. Pomôžeme ti aj so zálohami.