Na personalistickom trhu od roku 1991

Zaujímavá práca pre skladníkov s VZV _ víkendy voľné

Miesto práce:
Bánovce nad Bebravou
Platové ohodnotenie:
Možnosť zárobku od 1300 € do 1450€ brutto/mesiac.
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti? Do tímu priberáme nových ľudí. Ponúkame slušný plat, bonusy a benefity. Zálohy podľa Vašej potreby.
U nás sa zamestná každý, kto má skúsenosti s prácou v sklade.

Hlavnou náplňou práce je:
- zaskladňovanie a vyskladňovanie dielcov
- práca s VZV
- komunikácia s dopravcami, objednávanie prepráv
- spracovanie pohybov dielcov v systéme Host, Access, Excel
variabilná zložka do 1,59€ /hod
- dochádzkový bonus do 980€/rok
- 13. aj 14. plat!
- náborový bonus do 600€
- príspevok pri odporučení nového zamestnanca do 600€
- príspevok na vlastnú dopravu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- práca na 3 zmeny
- skúsenosti s prácou na VZV podmienkou (prepadnuté papiere obnovíme)
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Mám záujem o Zaujímavá práca pre skladníkov s VZV _ víkendy voľné