Na personalistickom trhu od roku 1991

TOP práca pri stroji s nástupom ihneď. Víkendy voľné.

Platové ohodnotenie:
813€ + 100€ dochádzkový príplatok + prémie 15% zo zakl.mzdy + 30€ bonus za nadčas počas víkendu + zákonné príplatky
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máme pre Vás TOP prácu operátora výroby v 3-zmennej prevádzke v Nitre.
Obsluha strojov na výrobu výrobkov z plastov, kontrola, balenie.
Nie je to automobilová výroba.
- výborná dopravná dostupnosť (MHD priamo pri firme)
- preplácanie MHD mesačenky
- dochádzkový bonus do výšky 100€
- stravné vo forme finančného príspevku bez zrážky- BENEFIT
- vyšší príplatok za nočné zmeny nad rámec Zákonníka práce -BENEFIT
- možné nadčasy počas víkendov (odmena za prácu cez víkend 30€)
- zvýšenie mzdy po 3. mesiacoch
- jednoduchá nenáročná práca
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny - ranná, nočná, poobedná
- spoľahlivá dochádzka
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Behúnová Veronika
Mám záujem o TOP práca pri stroji s nástupom ihneď. Víkendy voľné.