Na personalistickom trhu od roku 1991

Skvelá pracovná ponuka operátora výroby s voľnými víkendami - mzda od 1000€ brutto

Miesto práce:
Okres Banská Bystrica, Okres Zvolen
Platové ohodnotenie:
od 1000€ brutto + variabilná zložka 100€ - 150€ + príplatky ZP
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Ak hľadáte prácu, kde sa nebudete nudiť a budete mať pravidelný pracovný čas, máme pre Vás skvelú príležitosť! Príďte pracovať do výroby, kde sa naučíte obsluhovať stroje a zvládnete to aj bez skúseností. Neváhajte a kontaktujte nás, čakáme na Vás!

Náplň práce:
- ovládanie jednoduchých strojov
- manipulácia s výrobkami
- značenie a skladovanie materiálu a výrobkov

Práca na 3 zmeny, voľné víkendy
- práca od pondelka do piatku
- zabezpečené zaškolenie
- zabezpečená strava priamo na pracovisku
- práca vhodná aj pre absolventov bez praxe
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Byť ochotný manuálne pracovať a mať zodpovedný prístup k práci.
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Žigová Patrícia
Mám záujem o Skvelá pracovná ponuka operátora výroby s voľnými víkendami - mzda od 1000€ brutto