Na personalistickom trhu od roku 1991

Rozširujeme náš tím: Zaujímala by vás pozícia pri spracovaní mlieka vo Východnej?

Miesto práce:
Východná
Platové ohodnotenie:
4,97€/hod. brutto. Možnosť zárobku 835€/mesiac/brutto.
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Do nášho kolektívnu hľadáme nové posily, ktoré by nám pomohli pri spracovávaní kravského a ovčieho mlieka. Obľubuješ výrobky so syra? Tak neváhaj a pridaj sa k nám! Neboj sa, všetko potrebné ťa naučíme.

Pracujeme v obci Východná, kde chodíme iba na rannú zmenu a náš pracovný čas začína o 6:00 a končíme o 14:30.

Naša náplň práce spočíva:
- v spracovaní kravského a ovčieho mlieka
- ručná výroba syrov
- je potrebné, aby sme pri našej práci aj dodržiavali technické postupy a bezpečnostné predpisy
- práca na 1 zmenu od 6:00 -14:30
- vianočné balíčky
- odmeny pri životných jubileách
- stravovanie priamo v priestoroch zamestnávateľa
- stabilný zamestnávateľ vo Východnej
- nástup priamo do kmeňového stavu klienta
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- spoľahlivosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Petrášová Denisa
Mám záujem o Rozširujeme náš tím: Zaujímala by vás pozícia pri spracovaní mlieka vo Východnej?