Na personalistickom trhu od roku 1991

Brigáda práve pre teba - pokladník so mzdou 8,13€/hod. + stravné 5,85€

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
8,13€/hod. + finančný príspevok na stravu 5,85€
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Hľadáš si prácu? Chceš si privyrobiť a potrebuješ prácu s rýchlym zaškolením? Ozvi sa nám, hľadáme pokladníkov v predajniach v rámci Bratislavy.

Náplň práce:
- blokovanie tovaru
- dokladanie tovaru na predajnej ploche
- finančný príspevok na stravu - 5,85 €
- práca na trvalý, skrátený pracovný pomer
- poskytneme Vám zaučenie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega
- dlhodobá spolupráca
- práca je vhodná aj pre absolventa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek min. 18 rokov
- minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- potravinársky preukaz
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lenka Rybická
Mám záujem o Brigáda práve pre teba - pokladník so mzdou 8,13€/hod. + stravné 5,85€