Na personalistickom trhu od roku 1991

Fajn práca vo výrobe, mzda až 1600 €, ďalšie benefity

Miesto práce:
Trenčianske Bohuslavice
Platové ohodnotenie:
1000 - 1600
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Zaujíma vás práca v priateľskom tíme, chcete mať veľa benefitov a možnosť rozšíriť si prax v odbore? Potom nás určite kontaktujte! Pre výrobnú spoločnosť hľadáme šikovných a manuálne zručných kolegov na pozíciu operátor/mechanik.

Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti - nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie.

Náplň práce:

- Obsluha linky podľa projektovej dokumentácie, čítanie tech. výkresov
- Kontrola materiálu, nastavovanie parametrov na linke podľa návodu
- Zodpovednosť za kvalitu a údržba pracoviska

Práca je na tri zmeny - ranná, poobedná, nočná.

Nástup podľa dohody. Práca je svojim charakterom vhodná skôr pre mužov.

Miesto výkonu práce: Trenčianske Bohuslavice.
- Atraktívna mzda až 1600 EUR/mesiac
- Platené nadčasy
- Mesačné príspevky na kávu a desiatu, aby ste mali vždy energiu na vrcholné výkony
- Možnosť doplnkového dôchodkového sporenia
- Mimoriadne odmeny za výnimočné výkony
- Zaujímavý sociálny program na podporu Vášho pohodlia
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Orientácia v technických výkresoch
- Technická zdatnosť, manuálna zručnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Aneta Dubská
Mám záujem o Fajn práca vo výrobe, mzda až 1600 €, ďalšie benefity