Na personalistickom trhu od roku 1991

Stavbyvedúci – super mzda aj benefity

Miesto práce:
Žilina
Platové ohodnotenie:
2000 - 3500
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Ste skúsený/á stavbyvedúci, ktorý sa nebojí nových výziev a dynamického prostredia? Baví vás projektové riadenie a nezľaknete sa rýchleho tempa? Tak práve na vás čakáme! Do priateľského tímu slovenskej spoločnosti hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý by organizoval a riadil unikátne projekty. Nástup je možný ihneď. Na oplátku ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, príspevok na stravovanie, motivačné prémie a mnoho ďalšieho.

Náplň práce:
- Organizovanie, riadenie a kontrola stavebných prác
- Riadenie stavebného tímu, koordinácia dodávok strojov, mechaniky a stavebného materiálu
- Konzultačná činnosť v predrealizačnej časti
- Vedenie stavebného denníka, evidencia dochádzky pracovníkov
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a rozpočtu stavieb
- Flexibilný pracovný čas
- Individuálne ohodnotenie a prémie
- Príspevok na stravovanie
- Mobilný telefón/tablet
- Firemné auto
- Kurzy a školenia
- Kariérny rast
- Bohatý sociálny program
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Prax na obdobnej pozícii
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti SKSI
- Výborná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- Vodičský preukaz sk. B
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Alena Marjenková
Telefon:
Mám záujem o Stavbyvedúci – super mzda aj benefity