Na personalistickom trhu od roku 1991

Obchodník v logistike - auto aj na súkromné účely, HO

Miesto práce:
Senec
Platové ohodnotenie:
2000
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Chcete sa stať súčasťou stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti logistiky? Práve hľadáme motivovaného a skúseného obchodného zástupcu, ktorý bude mať na starosti stredné a západné Slovensko. Čaká Vás zaujímavé mzdové ohodnotenie v závislosti na Vašich skúseností, možnosť home office, služobné auto aj na súkromné účely a mnoho ďalšieho.

A co bude Vašou úlohou?
- Aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov
- Komunikácia na dennej báze so zahraničnými zákazníkmi (telefón, email)
- Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi
- Aktívne riešenie a spracovávanie cenových ponúk
- Spolupráca s oddelením disponentov, colnej deklarácie
- Monitorovanie trhu
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa šikovnosti a praxe
- Home office
- Flexibilný pracovný čas
- Služobné auto aj na súkromné účely
- Telefón
- Notebook
- Stravné lístky
- Možnost jazykového vzdelávania
- Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti logistiky/dopravy
- Komunikatívna znalosť AJ
- Vodičský preukaz sk. B
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Petra Pospíšilová
Telefon:
Mám záujem o Obchodník v logistike - auto aj na súkromné účely, HO
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy