Na personalistickom trhu od roku 1991

Špecialista pre ľudské zdroje - nábor+rozvoj+procesy

Miesto práce:
Dunajská Streda
Platové ohodnotenie:
1800 - 2000
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme motivovaného HR Business Partnera, ktorý bude zohrávať kľúčovú úlohu v stabilnej a rozrastajúcej sa firme. Hlavnou úlohou bude poskytovať komplexnú ľudskú podporu a nábor v dvoch výrobných závodoch vo Velkom Mederi a v Prievidzi.

Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá sa bude cítiť pohodlne pri cestovaní medzi týmito dvoma lokalitami podľa potreby.

Náplň práce:

- príprava podkladov pre mzdy, príprava pracovných dokumentov
- komunikácia s kandidátmi, vedenie pohovorov
- poskytovať poradenstvo a podporu zamestnancom v oblasti pracovných vzťahov, výkonnosti a rozvoja
- riadiť procesy náboru, výberu a integrácie nových zamestnancov
- riadiť a vyvíjať programy a iniciatívy týkajúce sa vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- podieľať sa na plánovaní a realizácii projektov v oblasti ľudských zdrojov a pracovných procesov

Pracovný čas: flexibilný pracovný čas, podľa potreby zaistený hotel v Prievidzi.

Nástup podľa dohody.

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- vianočná odmena: 200 Eur
- stravné 4,29 Eur/ odpracovaný deň
- vitamínové balíčky
- káva, minerálka zabezpečená v spol.
- školenia, tréningy, teambuildingové akcie
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť rozvíjať sa
- získanie praxe vo výrobnom prostredí
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti v oblasti HR a s náborom na rôzne typy pozícií
- ochota dochádzať medzi 2 výrobnými závodmi
- znalosť maďarského a slovenského jazyka na komunikačnej úrovni, Excel
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Aneta Dubská
Telefon:
Mám záujem o Špecialista pre ľudské zdroje - nábor+rozvoj+procesy
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy