Na personalistickom trhu od roku 1991

Technik automat. systémov, zaujímavá mzda, benefity

Miesto práce:
Košice I
Platové ohodnotenie:
2000 - 2300
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Chcete sa stať súčasťou stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou lídra na trhu priemyselnej automatizácie? Ste technicky orientovaný/á, máte skúsenosti v automobilovom priemysle a lákalo by vás cestovanie do zahraničia? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať!

Náplň práce:
- Poskytovanie technickej podpory výrobcovi a kľúčovým zákazníkom
- Inštalácia, údržba a opravy robotických systémov (HW a SW) vrátane technológií F-pack
- Školenie zamestnancov na používanie robotických systémov
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Zaujímavý plat v závislosti od skúseností
- 25 dní dovolenky (bez podmienky veku 33 rokov)
- Služobné auto (k dispozícii aj na súkromné účely)
- Príspevok do 3. dôchodkového piliera
- Zdravotný balíček v hodnote 280 EUR
- Príspevok na stravovanie
- Flexibilný pracovný čas
- Mobilný telefón
- Notebook
- Školenie v zahraničí
- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Ochota pracovať v zahraničí
- Veľmi dobrú komunikatívnu úroveň anglického jazyka
- Platný §21, 22, alebo §23
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Telefon:
Mám záujem o Technik automat. systémov, zaujímavá mzda, benefity
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy